Search

Newsletter

Aktualności

więcej aktualności

Kamasutra dla zaawansowanych


Książka niedostępna 34,90 zł brutto

Stan: Aktualnie niedostępna


Powiadom mnie, kiedy będzie dostępna

Polacy zajęci przez całe stulecia walką o niepodległość, powstaniami i modlitwą, nie mieli czasu na zajmowanie się seksem, a współżycie służyło im jedynie do prokreacji. Tak jak wszystko na świecie miało to swoje złe i dobre strony. 
Dzięki działaniom o charakterze patriotycznym udało się na szczęście utrzymać czystość moralną narodu na względnie dobrym poziomie. Z drugiej jednak strony czasochłonne zaangażowanie w walki narodowowyzwoleńcze spowodowało, że nasz dzielny naród nie zna przeważnie zagadnień związanych z seksem i gubi się w tej skomplikowanej tematyce. Jak wiadomo tylko szeroka, pogłębiona i sprawdzona wiedza pomaga radzić sobie w trudnych sytuacjach.
Dlatego, aby pomóc naszym rodakom odnaleźć się w tych zagmatwanych zagadnieniach, przedstawiamy niniejsze opracowanie oparte na wieloletnich badaniach i doświadczeniach.

ze Wstępu


Książka znakomitego satyryka tym razem przyglądającego się zwyczajom seksualnym człowieka. Jak zawsze ostry dowcip i zaskakujące pointy. Rysunki poprzedza wstęp autora, przy którym można się nieźle pośmiać. Wersja dwujęzyczna, polska i angielska.

 

Recenzje

Recenzja Izabeli Mikrut na blogu tu-czytam

  • Oprawa twarda
  • Numer wydania I
  • Data wydania 2011-01
  • Liczba stron 144
  • ISBN 978-83-244-0144-4
  • Wymiary 170 x 240

Brak komentarzy

Oceny mogą wystawiać jedynie zarejestrowani klienci oraz administrator portalu.

Inne książki z tej kategorii

facebook
pinterest