KAMIL SIPOWICZ W RZESZOWIE

Kamil Sipowicz, autor książki Ramona, Mila, Bobo oraz pięćdziesiąt sześć innych zwierząt, będzie podpisywał swoją książkę na stoisku Wydawnictwa Iskry nr 15 o godzinie 15.00 w sobotę (11 czerwca) podczas Festiwalu Pięknej Książki w Rzeszowie. Festiwal odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2016 roku.
Natomiast o godzinie 17.00, również w sobotę (11 czerwca), wraz z Olgą Sipowicz (Korą) spotka się z czytelnikami i opowie o książce i zwierzętach w Saloniku Literackim. Spotkanie poprowadzi Jerzy Fąfara.

Serdecznie zapraszamy.

PIĘKNA LITERATURA!

Festiwal Pięknej Książki w Rzeszowie to nowa propozycja dla wszystkich miłośników literatury, która rozszerza odbywające się od 10 lat Bieszczadzkie Lato z Książką. Dwudniowe wydarzenie odbędzie się w dniach 11-12 czerwca w Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall w Rzeszowie.

PIĘKNI LUDZIE!

W trakcie imprezy swoją ofertę zaprezentuje kilkudziesięciu wystawców, wśród których znalazły się najbardziej cenione polskie wydawnictwa oraz instytucje kultury. Sprzedaży książek będą towarzyszyć spotkania z autorami, osobistościami świata kultury, a także wystawy. Zobacz, kto pojawi się na Festiwalu Pięknej Książki w Rzeszowie. Lista gości do zobaczenia tutaj

PIĘKNE SPOTKANIA!

Nad najwyższą jakością spotkań z literaturą oraz bogatym programem towarzyszącym czuwa Rada Programowa, w skład której weszli m.in. Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, prof. Lech Majewski, Eustachy Rylski, prof. Jerzy Bralczyk oraz Grażyna Grabowska (prezes Targów w Krakowie).